Pani Genowefa urodzona 20 kwietnia 1948 r. w Cieszynie. Pan Zbigniew Kisiński urodzony 3 lutego 1939 r. w Stadnie. Pani Genowefa od wielu lat jest właścicielką firmy CERTUS specjalizującej się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Wraz z mężem panem Zbigniewem Kisińskim dbają o rozwój i dobry wizerunek swojego zakładu.

Państwa Kisińskich cechuje optymizm, szacunek dla ludzi i bezinteresowna praca na rzecz potrzebujących pomocy. Wyróżniają się skromnością, nieugiętą postawą, zdecydowaniem i determinacją. Trzymając ster swojego życia, podają liny ratunkowe tym, którym jest ciężko. Są zawsze tam, gdzie trzeba służyć ludziom. Zawsze służą radą, wsparciem finansowym, otwierają ręce i serce.

Pani Genowefa i Pan Zbigniew czynnie uczestniczą i angażują się w życie parafii. Służą pomocą organizacjom działającym na terenie Gminy Sośnie oraz przyczyniają się do rozwoju społeczno-gospodarczego i promują Gminę.


30 listopada 2011r. w miejscowości Dobrzec na sali wiejskiej odbyła się uroczysta Sesja Rady Gminy Sośnie. Zebranie Rady w tym miejscu nie było przypadkowe, bowiem pierwszy raz w historii gminy zostały wręczone tytuły i piękne statuetki ,,Zasłużony dla Gminy Sośnie''. Jako pierwsi otrzymali je państwo Zbigniew i Genowefa Kisińscy z Cieszyna.