Apelujemy do mieszkańców, aby ograniczyli do niezbędnego minimum wizyty w budynkach OPS i korzystali z alternatywnych form komunikacji z Ośrodkiem przez ePUAP, e-mail, telefon. Jednocześnie prosimy, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, aby osoby obsługiwane zachowały odpowiedni dystans zarówno od pracowników, jak również innych osób oczekujących na obsługę. Pracownicy socjalni także ograniczą do minimum spotkania z mieszkańcami w terenie.

Przypominamy, że wnioski o świadczenia wychowawcze, świadczenia rodzinne i opiekuńcze można składać za pośrednictwem bankowości elektronicznej, a także platformy e-PUAP. Prosimy o zachowanie wstrzemięźliwości przez tych z Państwa, którzy planują złożenie wniosków osobiście. Przypominamy, że dla wniosków złożonych np. 27 marca prawo do świadczenia przysługuje za cały marzec, nie ma zatem znaczenia czy wniosek zostanie złożony 12 czy 27 marca.

kontakt mailowy do OPS: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. (62) 730 78 08 lub 505 800 436

świadczenia rodzinne: 505 800 583

Świadczenia wychowawcze i rodzinne oraz fundusz alimentacyjny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.