Szanowni przedsiębiorcy z gminy Sośnie, jeśli działacie w branży turystycznej i okołoturystycznej na terenie Doliny Baryczy, wasza oferta może zaleźć się w nowym wydaniu MAPEK TURYSTYCZNYCH!

Stowarzyszenie ,,PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy” zaplanowało dodruk mapek turystycznych. Zostaną one wydane w języku polskim, angielskim i niemieckim; mapki są dystrybuowane we wszystkich podmiotach umieszczonych na mapkach oraz na terenie 8 gmin Doliny Baryczy jak i poza nią - dzięki temu wasza oferta dociera do wielu potencjalnych klientów.

Aby znaleźć się na mapkach należy wpisać swoją ofertę na dbpoleca.barycz.pl oraz zgłosić chęć pojawienia się na mapce mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zostanie wysłany odpowiedni formularz zgłoszenia.

Więcej informacji na stronie: http://www.dbpoleca.barycz.pl/events/view/169

Kontakt: Stowarzyszenie ,,PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy” tel. 71 38 30 432, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.