Już w czwartek 25.04.2019 r. o godz. 16.30 w Odolanowskim Domu Kultury, ul. Bartosza 7 w Odolanowie organizowane jest kolejne spotkanie informacyjno-szkoleniowe dedykowane mieszkańcom Doliny Baryczy, którzy mają pomysł poprawiający życie w swojej miejscowości. Na spotkanie zapraszamy szczególnie liderów stowarzyszeń, fundacji lub grupy nieformalnej niezrzeszonych mieszkańców.

Na tym spotkaniu opowiemy w jaki sposób należy złożyć wniosek do programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, żeby móc otrzymać pieniądze na dofinansowanie działań zaplanowanych według swojego pomysłu oraz jakie zasady, kryteria i warunki należy spełnić, żeby ten pomysł mógł zostać dofinansowany.

Czekamy na Was z tymi informacjami i zachęcamy do zapoznania się z nimi, bo termin składania wniosków o dofinansowanie pomysłów w programie „Działaj Lokalnie” mija 12.05.2019 r.

Jeśli jednak termin spotkania koliduje Państwu z innymi zaplanowanymi zajęciami, to zapraszamy na ostatnie takie same spotkanie w dn. 29.04. o godz. 16.00 do gm. Twardogóra – Świetlica Środowiskowa w Moszycach.

Dla usprawnienia organizacji spotkania prosimy o informację o zamiarze przybycia przewidywanego stanu osobowego na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 71 383 04 32.

Ogólne informacje o składaniu wniosków do programu „Działaj Lokalnie” są dostępne po kliknięciu w link: http://www.dzialaj.barycz.pl/ads/view/265

 

Zapraszamy.

Ośrodek Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”