Po raz trzeci wyjątkowa kolacja rybna w zaciszu malowniczego Ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego „Biały Daniel” w Sośniach. Na bogato zastawionych stołach będą królowały wspaniałe dania rybne. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolację rybną! Goście będą mieli okazję uraczyć podniebienia rozmaitymi daniami rybnymi, przygotowanymi specjalnie na tę okazję – „to będzie inna rzeczywistość”.

Po sytym posiłku przyjdzie czas na dobrą zabawę – nie zabraknie muzyki niespodzianek dla wszystkich uczestników. Wspaniałe dania z ryb słodkowodnych – w szczególności z karpia ze stawów z Możdżanowa – podawane w najbardziej wysublimowanym entourage'u.

Wszystko to i jeszcze więcej podczas jedynej takiej kolacji rybnej w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Biały Daniel” w Sośniach, która odbędzie się 14 września 2018 r. o godz. 19:00. Jeśli pogoda będzie ładna a na dworze ciepło, kolacja odbędzie się pod wiatą z grilem i wędzarnią.

Liczba miejsc: 70

Cena biletu jednoosobowego: 70 zł

Liczba miejsc noclegowych: 40 – nocleg do uzgodnienia pod numerem telefonu: 790 428 400.

Więcej informacji uzyskać można u organizatora wydarzenia: Gmina Sośnie, Rada Sołecka w Sośniach, Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Biały Daniel”.

Rezerwacja i informacja: Dariusz Berek – 62 739 39 16

Zapisy do 7.09.2018 r.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.