Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza na cykl warsztatów dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin.

Czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz kończącego się Starego Roku a także perspektywa pojawiającego się NOWEGO ROKU 2017 skłania do refleksji nas własnym życiem oraz życiem własnej rodziny. Zbliżający się Czas może być momentem w którym zdecydujesz się na zmianę, która wprowadzi w Twoje życie więcej satysfakcji i zadowolenia. 

Jeżeli w trudnych sytuacjach wypicie alkoholu jest sposobem na poradzenie sobie z problemami, których alkohol wcale nie rozwiązuje a Twoja sytuacja się tylko pogarsza - Zastanów się czy to właśnie nie jest ten moment by zwrócić się o pomoc!

 Jeżeli dostawałeś informacje od bliskich, że Twoje picie ich niepokoi - to warto byś zastanowił się czy nie mają Oni racji. 

Jeżeli kiedykolwiek obiecywałeś sobie i żonie, że więcej się nie napijesz a To się Tobie nie udawało  i wracałeś ponownie do picia - jest to sygnał, że samemu może być Ci trudno poradzić sobie z piciem alkoholu. 

~  im dłużej czekasz, (obawa jest normalna) tym więcej tracisz ~

MOŻE WARTO ZATEM ZROBIĆ TEN PIERWSZY KROK W KIERUNKU DOBREJ ZMIANY I PRZYJŚĆ NA WARSZATY TERAPEUTYCZNE DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH I ICH RODZIN, NA KTÓRYCH Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA WĄTPLIWOŚCI WYNIKAJĄCE Z TWOJEGO KONTAKTU Z ALKOHOLEM! 

Pamiętaj, Ty Jesteś wart życia, takiego o jakim marzysz!

Ty decydujesz o tym jak będzie wyglądało Twoje życie!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE W SOBOTY O GODZINIE 10.00 W SALI WIEJSKIEJ W SOŚNIACH!

 

Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sośniach

Katarzyna Woźniak