Projekt „Czas na własną firmę!” skierowany jest do osób powyżej 29 roku życia (ukończone 30 lat) zamieszkałych na terenie wybranych gmin i powiatów Wielkopolski (Gmina Sośnie).

Projekt ma na celu przygotowanie 50 Uczestników Projektu do prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz udzielenie bezzwrotnego wsparcia finansowego w postaci dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej i pomostowego wsparcia finansowego dla 35 spośród 50 Uczestników Projektu. Dodatkowo Uczestnicy Projektu, którzy założą w ramach projektu własną działalność gospodarczą będą mogli skorzystać ze wsparcia pomostowego w postaci specjalistycznych usług szkoleniowo-doradczych.

Każda z osób, której biznesplan zostanie wyłoniony do dofinansowania może otrzymać maksymalnie kwotę 20 430,00 PLN oraz finansowe wsparcie pomostowe na cele pomocy w pokryciu podstawowych kosztów, obligatoryjnych opłat niezależnie od poziomu jego przychodów. Wsparcie pomostowe będzie wypłacane w okresie 10 m-cy w wysokości do 1 850 zł.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który dostępny jest na stronie pod artykułem i dostarczenie go do sekretariatu Urzędu Gminy Sośnie, ul. Wielkoposlka 47, 63-435 Sośnie. tel.: 62 739 39 26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin rekrutacji uczestników podawany jest do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.wlasnafirma.org.

Rekrutacja trwa do 30 listopada 2016 r.


Regulamin.doc

Formularz rekrutacyjny.doc

Karta oceny.doc

Lista wykluczen.docx

Zalacznik.pdf