Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu.Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat inicjatywy JEREMIE oraz zasad wypełniania wniosku o udzielenie pożyczki.

 

Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2016 roku w godzinach od 9.00 do 12.15 w sali szkoleniowej Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim ul. Budowlanych 5.

Spotkanie jest adresowane do przedstawicieli mikro, małych, średnich przedsiębiorstw oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wykładowcy: specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Kaliszu oraz przedstawiciele Pośredników Funduszu Pożyczkowego Inicjatywy JEREMIE.

W celu udziału w spotkaniu prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerami: 62 595 69 47 lub 62 766 40 22.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Pliki do pobrania:

 Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.