Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie w OstrowieWielkopolskim o Funduszach Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

SPOTKANIE SKIEROWANE JEST DO OSÓB PLANUJĄCYCH ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

Celem spotkania jest przedstawienie podstawowych informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się:

  • 09 marca 2016 r. (środa), godz. 9.00-12.15
  • Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5
  • Wykładowca: Specjalista ds. Funduszy Europejskich w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kaliszu

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Szczegółowe informacje:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

ul. Rumińskiego 2, 62-800 Kalisz

tel. 62 595 69 47, 62 766 40 22

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

www.wrpo.wielkopolskie.pl

 Pliki do pobrania:

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020