25 marca w Zespole Szkół w Sośniach odbył się Dzień Otwarty, podczas którego szkoła gościła swoich przyszłych uczniów gimnazjum, czyli aktualnych szóstoklasistów ze szkół podstawowych w Bogdaju, Cieszynie oraz Pawłowie. Wraz z uczniami klasy VI Szkoły Podstawowej w Sośniach goście obejrzeli prezentację o życiu szkoły oraz występ taneczny gimnazjalistek, wzięli udział w quizie wiedzy, rozgrywkach sportowych a także poznali całe wnętrze budynku szkolnego.

Uczniowie mieli okazję w bardzo ciekawy sposób spędzić czas, ale także poznać przyszłych kolegów i koleżanki oraz część nauczycieli. W czasie spotkania panowała bardzo przyjemna i pogodna atmosfera, tym bardziej, iż nie zabrakło słodyczy, nagród dla zwycięskich grup uczniów, upominków oraz poczęstunku. Wszystkim uczniom oraz ich opiekunom dziękujemy za przybycie i do zobaczenia już za kilka miesięcy, wraz z początkiem nowego roku szkolnego.

photo.jpgphoto2.jpgphoto3.jpgphoto4.jpgphoto5.jpgphoto6.jpgphoto7.jpgphoto8.jpgphoto9.jpgphoto10.jpgphoto11.jpgphoto12.jpgphoto13.jpgphoto14.jpgphoto15.jpgphoto16.jpgphoto17.jpg