Droga o fatalnej nawierzchni, istniała od pamiętnych lat, jak mówią mieszkańcy. Od lat wykonywano na niej tylko bieżące, niezbędne naprawy. W tym roku władze samorządowe gminy Sośnie zdecydowały się na kapitalną przebudowę nawierzchni drogi. W maju, w ciągu jednego miesiąca, Wykonawca zrealizował inwestycję polegającą na przebudowie tej drogi. Na całej długości utwardzono podłoże kamieniem, a na nim powstał asfalt.

Droga ma teraz 4 metry szerokości i obustronne półmetrowe pobocza. Cała inwestycja kosztowała prawie 338 tys. zł. Droga na pewno ułatwi życie mieszkańcom wsi Możdżanów, ale nie tylko, bo wszystkim tym, którzy z niej będą korzystać.

W rozmowach mieszkańcy przypominali, jak ciężką sytuację mieli zanim doszło do powstania nowej nawierzchni. Zdarzało się, że podczas zimy był to odcinek niezwykle trudny do przejechania, co było szczególnie dotkliwe dla osób korzystających z tej drogi.

Jest to kolejna inwestycja drogowa w naszej gminie realizowana w tym roku, co z pewnością jest dowodem na konkretne działania władz gminy idące w kierunku poprawy infrastruktury drogowej na terenie naszej gminy.

dsc_0456.jpgdsc_0458.jpgdsc_0459.jpgdsc_0460.jpgdsc_0461.jpgdsc_0463.jpgdsc_0464.jpgdsc_0465.jpgdsc_0466.jpgdsc_0468.jpgdsc_0469.jpgdsc_0471.jpgdsc_0473.jpgdsc_0474.jpgdsc_0477.jpg