• Kontrast
 • Tekst
 • Powiększenie
 • Skalowanie treści 100%
 • Aa Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%

GALA STYPENDIALNA 2023

 |  Granowiec
Dnia 21 września 2023 r. o godz. 17.00 w sali wiejskiej w Granowcu odbyła się gala wręczenia stypendiów najlepszym uczniom ze szkół naszej gminy. Stypendia Wójta Gminy Sośnie otrzymali uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0.
Uroczystego otwarcia gali stypendialnej 2023 dokonała Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Granowcu – Ewa Ostojak. Następnie uczniowie naszej szkoły przedstawili krótką, słowno-muzyczną część artystyczną.
Wręczenia stypendiów dokonali: Wójt Gminy Sośnie – pan Stanisław Budzik, Dyrektor CUW – pani Arleta Zadka, Przewodniczący Rady Gminy Sośnie – pan Mirosław Ostojak oraz Przewodniczący Komisji Oświaty – pan Dominik Grobelny. Z naszej szkoły to wyjątkowe wyróżnienie za wyniki w nauce otrzymało 19 uczniów, a jeden uczeń otrzymał stypendium za osiągnięcia sportowe.
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz ich rodzicom znakomitych wyników w nauce i osiągnięć. Mamy nadzieję, że i w tym roku szkolnym nie zabraknie sukcesów. Pozostałych uczniów zachęcamy do pracy i dołączenia do grona wyróżnionych. Warto, bowiem prawdziwie wielkim jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć!

Urząd Gminy Sośnie

ul. Wielkopolska 47
63-435 Sośnie

tel. +48 62 739 39 10
fax: +48 62 739 39 33

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek

  8:00 - 17:00

 • Wtorek - czwartek

  7:00 - 15:00

 • Piątek

  7:00 - 14:00


© Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry