Pozostało do rozdysponowania ponad 27 tys. zł na działania według potrzeb mieszkańców w miejscowościach Doliny Baryczy w gminach Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Przygodzice, Sośnie, Twardogóra, Żmigród, w konkursie Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Jeśli liderzy jakiegoś stowarzyszenia, fundacji lub grupa niezrzeszonych mieszkańców mają pomysł poprawiający życie mieszkańców w swojej miejscowości, to jest możliwość dofinansowania jego realizacji.

W tym celu należy wypełnić wniosek o dofinansowanie działań wynikających z tego pomysłu.

A jak to zrobić, można się dowiedzieć na specjalnie w tym celu dedykowanym szkoleniu dla osób z takimi pomysłami.

Zapraszamy wszystkich zamierzających składać wnioski, na ostatnie przed naborem wniosków, spotkanie informacyjno-szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 08.06.2018 r.(piątek) w godz. 16.15 do 18.00 w Sali konferencyjnej(parter) przy pl. Ks. E. Waresiaka 7 w Miliczu.

Przypominamy, że termin naboru wniosków mija dnia 17.06.2018 r. A więc w kilka dni można stworzyć szansę na bezzwrotne sfinansowanie własnych pomysłów. Nie zaprzepaśćmy tej szansy.

Czekamy na Was z tymi informacjami i zachęcamy do zapoznania się z nimi w Miliczu.

Dla usprawnienia organizacji spotkania prosimy o sygnał o zamiarze przybycia stanu osobowego na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 71 383 04 32.

Ośrodek Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”