Przed nami jeden z najpiękniejszych okresów w roku, czyli święta Bożego Narodzenia . To czas nadziei, która w trudnym roku pandemii jest nam szczególnie potrzebna. Z tej okazji w piątek 18 grudnia w Urzędzie Gminy Sośnie odwiedził nas przedstawiciel Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, który w imieniu pani minister Marleny Maląg przekazał dla wszystkich mieszkańców gminy Sośnie najserdeczniejsze życzenia.

Spotkanie odbyło się w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Sośniach, na którym obecni byli: przedstawiciele władzy samorządowej, seniorzy oraz panie ze Stowarzyszenia „Nadal Razem”, które zostały obdarowane drobnymi upominkami z ministerstwa.

Następnie udaliśmy się z odwiedzinami do dzieci z przedszkola Zespołu Szkół w Sośniach, które otrzymały na ręce wice dyrektora żywą choinkę i bombki. Choinka z bombkami została przekazana do żłobka w Sośniach gdzie została przystrojona na zbliżające się święta Bożego narodzenia.

Bardzo dziękuję za życzenia pani Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlenie Maląg

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpgdsc_0263.jpgdsc_0266.jpgphoto.jpgphoto2.jpgphoto4.jpgphoto5.jpgphoto7.jpgphoto8.jpgphoto10.jpgphoto11.jpgphoto12.jpg