boiskowielofunkcyjnewpawowie1Wakacje już dawno się zakończyły ale dzieci i młodzież oraz pozostali mieszkańcy Pawłowa mają ogromny powód do radości. We września oddano do użytku wielofunkcyjne boisko. Obiekt, który ma być dostępny dla wszystkich, prezentuje się bardzo profesjonalnie.

Inwestycja została zrealizowana w całości z budżetu gminy. Inwestycja jest bardzo ważna dla mieszkańców Pawłowa i okolic. Boisko wielofunkcyjne do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy piłki ręcznej pozwoli zadbać o zdrowie i kondycję mieszkańców. To ważne, bo młodzież może realizować swoją sportową pasję i aktywnie spędzić czas. Zaletą tego typu obiektu jest właśnie jego uniwersalność i dostępność. Dotychczas do obiektu podobnego typu mieszkańcy musieli dojeżdżać kilkanaście kilometrów, co sprawiało, że wiele osób rezygnowało z takiej formy spędzania wolnego czasu.

Całkowity koszt  inwestycji to prawie 440 tys. zł. Boisko w Pawłowie zapewne będzie zachętą do zagospodarowania czasu wolnego i rozszerzy możliwości aktywnego wypoczynku mieszkańców naszej gminy. Gmina Sośnie co rocznie inwestuje w rozwój infrastruktury sportowej czy rekreacyjnej, bowiem sport i rekreacja to najlepsza profilaktyka zdrowotna.

boiskowielofunkcyjnewpawowie1.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie2.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie3.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie4.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie5.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie6.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie7.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie8.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie9.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie10.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie11.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie12.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie13.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie15.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie16.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie17.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie20.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie21.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie23.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie24.jpgboiskowielofunkcyjnewpawowie25.jpg

Foto: Mirosław Piec