Podczas VII Sesji Rady Gminy Sośnie uroczyście pożegnano odchodzącą na emeryturę Skarbnik Gminy Sośnie panią Joannę Chalińską. Pani skarbnik odeszła ze stanowiska na własną prośbę i pod koniec lipca br. przeszła na emeryturę.

Dziękując pani Joannie za wiele lat pracy dla Urzędu Gminy wszyscy życzyli pani Joannie wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości, pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę.

W związku z odwołaniem Pani Joanny Chalińskiej ze stanowiska Skarbnika, Rada Gminy Sośnie powołała na stanowisko Skarbnika z dniem 1 sierpnia 2019 roku Panią Alinę Bąk, która dotychczas pracowała w Urzędzie Gminy Sośnie na stanowisku Zastępca Skarbnika. Doświadczenie zawodowe i posiadane wykształcenie pozwoliły na spełnienie wszystkich wymogów, aby powierzyć pani Alinie stanowisko Skarbnika Gminy.

Wójt Gminy Sośnie wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Sośnie w imieniu własnym, radnych oraz pracowników urzędu złożyli nowej pani Skarbnik serdeczne gratulacje życząc wytrwałości i umiejętności w dążeniu do realizacji planowanych i oczekiwanych przez lokalną społeczność zadań i wyzwań oraz owocnej współpracy na rzecz rozwoju naszej Gminy. 

Sesja Rady Gminy Sośnie stała się również okazją do oficjalnego ogłoszenia i pożegnania kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sośniach pani Ireny Słodkiewicz, która również odeszła na emeryturę.

Z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę Wójt Gminy Sośnie złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią wspólną pracę na rzecz społeczności lokalnej gminy Sośnie jednocześnie życzę wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i samych przyjemnych zdarzeń w życiu osobistym.

W trakcie VII Sesji Rady Gminy Sośnie nie zabrakło również wielu wzruszeń.

dsc_0660.jpgdsc_0662.jpgdsc_0663.jpgdsc_0664.jpgdsc_0666.jpgdsc_0667.jpgdsc_0669.jpgdsc_0670.jpgdsc_0672.jpgdsc_0673.jpgdsc_0675.jpgdsc_0678.jpgdsc_0679.jpgdsc_0681.jpgdsc_0683.jpgdsc_0684.jpgdsc_0685.jpgdsc_0687.jpgdsc_0688.jpg