Błądzić jest rzeczą ludzką i dotyczy to również pracowników mediów. Przekonała się o tym niedawno "Gazeta Ostrowska", która w dzisiejszym wydaniu przeprasza i prostuje błąd, jaki popełniła w wydaniu z dnia 12 kwietnia 2017 roku poprzez opublikowanie błędnych życzeń od władz naszej gminy.

Oczywiście błąd w żaden sposób nie był celowy i był spowodowany tylko i wyłącznie błędem ludzkim popełnionym na etapie składania gazety przez naszego grafika – pisze gazeta. Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji.

Skan z wydania Gazety Ostrowskiej z dnia 19.04.2017 r., w której gazeta zamieszcza przeprosiny z wyjaśnieniem, że był to błąd redakcyjny.

 

Dotychczasowa współpraca gazety z Gminą Sośnie przebiegała bardzo dobrze i też nie chcemy, aby prosty błąd ludzki zaważył na dalszych relacjach, gdyż w życiu każdy popełnia jakieś błędy. Gazeta Ostrowska od zawsze relacjonowała wydarzenia z naszej gminy. W trakcie współpracy powstało kilkadziesiąt materiałów tekstowych wraz ze zdjęciami, które do dzisiaj cieszą czytelników, dlatego przyjmujemy przeprosiny i rozumiemy sytuację.