Święta Bożego Narodzenia - każdego roku czekamy na nie z niecierpliwością i utęsknieniem. To czas radosnych przeżyć, rodzinnych spotkań, życzliwości. Podczas grudniowych dni i długich wieczorów w naszych domach rozbrzmiewają piękne kolędy a my snujemy refleksje nad tym, co nas spotkało, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i już planujemy kolejne cele i zamierzenia na zbliżający się Nowy Rok.

Podczas Wigilii łamiemy się opłatkiem, zapominając o niesnaskach i sporach i urazach. Pragniemy aby wzajemne uczucia przychylności, zrozumienia i otwartości trwało jak najdłużej.

W naszej gminie także istnieje tradycja spotkań opłatkowych. W tym roku wójt Stanisław Budzik uczestniczył w kilku takich spotkaniach. Każde z nich było ważne i wyjątkowe. Odbyły się m. in.: w Granowcu, Sośniach, Pawłowie czy też to, zorganizowane przez Stowarzyszenie "Przyjazne Otoczenie" w Dobrzecu.

Wójt złożył wszystkim życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w radości, zdrowiu i rodzinnej atmosferze a na kolejny rok realizacji wszystkich planów i zamierzeń.

DSC_0436.JPGDSC_0438.JPGDSC_0440.JPGDSC_0441.JPGDSC_0443.JPG